Додаток що заощаджує гроші? Кишеньковий радар-дектор Speed UA

Набридло сплачувати штрафи? Ми вирішили твою проблему!
Просто увімкни додаток та поклади смартфон у кишеню,
він буде давати сповіщення (вібро+звук) при наближенні до камери фіксації швидкості.
Додаток працює на территорії всієї України, камери постійно додаються та оновлюються.

Містить всю інформацію про камери відеофіксації в Україні.
Сповіщує звуком при наближенні до камери.

Якщо маєш питання або зауваження до додатку, ти завжди можеш нам про це сказати.

Телефонуй
+38 093 745 02 03

Пиши
barbadosa.info@gmail.com

Залишай заявку

Політика конфіденційності

1. Види даних, які ми збираємо

Коли Ви використовуєте програму, ми використовуємо дані про Ваше точне положення, щоб надати змогу зчитувати точки на карті. Також для показу реклами, ми використовуємо Ваш рекламний ідентифікатор, для підбору найбільш точної реклами для Вас.

Ми можемо автоматично обробляти певні дані, серед яких Ваша IP-адреса, дата і час, коли Ви користувалися нашими
послугами, інформація про апаратне і програмне забезпечення, а також інтернет-браузер, який Ви використовуєте, а крім
того, інформація про операційну систему Вашого мобільного пристрою, наприклад, версії додатків та налаштування мови. Ми можемо також збирати інформацію про натискання і сторінки, які ми Вам показували.

У будь-якому випадку, такий доступ не надається без Вашої згоди на це.

2. Наші дії з зібраними даними

Зібрані за допомогою мобільного додатку дані ми використовуємо для таких цілей:
– для забезпечення безперебійного функціонування нашого додатку, а також надання Вам інформації;
– для внутрішнього аналізу та досліджень, ідентифікації тенденцій використання продукту з метою поліпшення нашого мобільного додатку, сайтів, а також інших продуктів; – для відправки Вам Push-повідомлень. 3. Хто ще може отримати доступ до Ваших даних?

Ми не збираємо та не передаємо Ваші особисті дані для роботи додатку. Тому ніхто не може отримати Ваші дані.
5. Безпека

Ми вживаємо заходи щодо невикористання Ваших персональних даних. У перелік цих заходів входять процеси і процедури, спрямовані на зниження ризиків несанкціонованого доступу до Ваших даних або їх розголошення. Однак ми не гарантуємо повного виключення зловживань Вашими персональними даними з боку порушників. Зберігайте паролі для Ваших облікових записів в безпечному місці та не розголошуйте їх третім особам. Якщо Вам стане відомо про несанкціоноване використання вашого пароля або інше порушення безпеки, негайно зв’яжіться з нами.
6. Як відмовитися від Push-повідомлень

Якщо Ви більше не хочете отримувати від нас Push-повідомлення, перейдіть у розділ меню «Налаштування» мобільного додатку і деактивуйте цю функцію.

7. Зміна цієї Політики конфіденційності

Ми можемо змінити цю Політику конфіденційності. Будь-які зміни Політики конфіденційності вступають в силу з моменту публікації нової версії Політики на сайті. Використання Вами нашого мобільного додатку після внесення змін означає, що Ви приймаєте переглянуту Політику конфіденційності.

8. Контактна інформація

Із загальних питань звертайтеся в службу підтримки користувачів, використовуючи форму зворотного зв’язку в самому мобільному додатку (розділ в меню «Залишити відгук»).
Ви маєте законне право знати, якими персональними даними про Вас володіє розробник і як ці дані обробляються.


Час останнього оновлення цієї Політики конфіденційності: лютий 2021 р.

Умови використання

Користувачу надається право використання Додатку виключно з метою особистого використання.

Користувач зобов'язується не використовувати Додаток з порушенням прав і закону.

Користувач зобов'язується вживати належні заходи для забезпечення збереження його мобільного пристрою і несе особисту відповідальність у разі доступу до його мобільного пристрою третіх осіб.

Користувач не має права здійснювати будь-які несанкціоновані дії з Додатком, у тому числі, Користувачеві заборонено самостійно або із залученням третіх осіб здійснювати декомпіляцію Додатка, а також здійснювати реверс-інжиніринг Додатка, злом функціоналу.

Перед установкою Додатка насвій мобільний пристрій Користувач зобов'язаний ознайомитися з усією інформацією про Додаток, розміщеною в цій Угоді. Установка Додатка умобільний пристрій підтверджує виконання Користувачем вказаного в цьому пункті зобов’язання та погодження з усіма умовами Угоди.

Умови використання Додатка, вказані в цій угоді,можуть бути змінені і/або доповнені нами в односторонньому порядку. При цьому продовження використання Додатка після внесення змін і/або таких доповнень, означає згода «Угода користувача про умови використання мобільного додатку «SpeedUa» користувача з такими змінами і/або доповненнями, в зв'язку, з чим Користувач зобов'язується регулярно відстежувати зміни вказані в цій Угоді.

Користувач надає згоду додатку здійснювати обробку його персональних даних відповідно до законодавства з питань захисту персональних даних.